Referanslar

Funda Grup Şirketeleri bir aile şirketi olarak temelleri 1956 yılında atılmış olup inşaat, inşaat malzemeleri (seramik, vitrifiye , batarya, küvet, boya, pvc boru vs), dış cephe mekanik seramik kaplama, dış ticaret, üretim alanlarında faaliyet göstermektedir.

Web tasarım ve Dijital pazarlama hizmetlerini Spell Dijital Marketing ile projelendirmiştir.

Funda İnşaat, http://www.fundainsaat.com.tr/

Pet sektöründe 16. yılını geride bırakan , her zaman ilkleri gerçekleştiren ve ülkemizle sınırlı kalmayıp,tüm dünyada sektörüyle ilgili gelişmelerin ve yeniliklerin takipçisi olan Club Safari Dijital Pazarlama alanında Spell Digital Marketing ile çalışmaktadır.

Club Safari Pet & Garden, http://www.clubsafari.com.tr/

Ankara'nın en büyük resmi Peugeot Bayi olan Göral Otomotiv, yeni Peugeot ürünleri ve hizmetlerine yönelik teklifler sunmaktadır.

Üst sınıf ürünler ve hizmetler için en iyi Peugeot tekliflerini sunan Göral Otomotiv,dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri için Spell Digital Marketing'i tercih etmiştir.

Göral Otomotiv, http://www.goral.com.tr/

2011 yılında kurulan Chef Akademi, verdiği ayrıcalıklı eğitim ile bugün Türkiye'nin en iyi aşçılık okulları arasında gösterilmektedir.

Bünyesinde, Profesyonel Aşçılık, Amatör Aşcılık, Butik pasta-ekmekçilik eğitim mutfakları, Hobi Kurs programları, Junior programları ve mutfak severlere yönelik etkinlikler için tasarlanmış mutfak, seminer odaları, Özel VIP konuk odaları, Peyzaj eğitim bahçeleri ve AR-GE çalışmalarının yürütüldüğü mutfak laboratuvarı yer alan Chef Akademi dijital pazarlama çözüm ortağı olarak Spell Digital Marketing'i seçmiştir.

Chef Akademi, http://www.chefakademi.com/

Google+'da bizi ziyaret edin